KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12339060
nr 1233 9060
Georg Lodström
(1915-1972), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -61. Olja på duk, 54x64 cm
Georg Lodström, född 1915 i Stockholm, död 1972, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:20:24
3/2 21:21:23
Georg Lodström
Läs mer om Georg Lodström